social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατο3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή 1-1
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΥΡΩΝΚυριακή 2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή 1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακή 2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή 1-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατο2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή 1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή2-1 
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακή 1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακή 2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή 3-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακή
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακή
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατο3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΣάββατο6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή
ΠΟΨ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο2-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΥΚΗΚυριακή 0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή 1-2
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚυριακή
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο3-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣάββατο0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝΣάββατο0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακή
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακή
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004Κυριακή
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Κυριακή
ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή
Κ-18 1ος Όμιλος