social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το προσεχές σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦΣάββατο25/01/2015:00
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή26/01/2015:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή26/01/2015:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/01/2015:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή26/01/2015:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή26/01/2015:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο25/01/2015:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο25/01/2015:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο25/01/2015:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο25/01/2015:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή26/01/2015:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή26/01/2015:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή26/01/2015:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο25/01/2015:00
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή26/01/2011:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή26/01/2015:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/01/2015:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή26/01/2015:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/01/2015:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο25/01/2015:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο25/01/2015:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο25/01/2015:00
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/01/2015:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο25/01/2015:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο25/01/2015:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/01/2012:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή26/01/2015:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/01/2015:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο25/01/2015:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο25/01/2015:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο25/01/2015:00
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο25/01/2015:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/01/2011:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή26/01/2011:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή26/01/2011:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή26/01/2015:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/01/2015:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή26/01/2009:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦΚυριακή26/01/2010:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή26/01/2012:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή26/01/2012:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή26/01/2015:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗΚυριακή26/01/2015:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο25/01/2015:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή26/01/2009:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/01/2009:30
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/01/2011:00
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή26/01/2011:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή26/01/2011:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦΚυριακή26/01/2015:00