social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο01/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο01/02/2015:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή02/02/2015:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/02/2015:00
ΙΑΣΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΙΛΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/02/2015:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή02/02/2015:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/02/2015:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο01/02/2015:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/02/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο01/02/2015:00
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦΚυριακή02/02/2015:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο01/02/2015:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο01/02/2015:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/02/2015:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/02/2011:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή02/02/2015:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή02/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή02/02/2015:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο01/02/2015:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο01/02/2015:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο01/02/2015:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΑΤΑΥΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή02/02/2015:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή02/02/2015:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/02/2015:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή02/02/2015:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/02/2015:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο01/02/2015:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή02/02/2011:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή02/02/2011:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή02/02/2011:30
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/02/2015:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/02/2015:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή02/02/2015:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦΣάββατο01/02/2009:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/02/2015:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/02/2015:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/02/2011:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΡΟΥΦΚυριακή02/02/2012:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή02/02/2015:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή02/02/2015:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦΣάββατο01/02/2015:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο01/02/2015:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο01/02/2015:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή02/02/2009:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή02/02/2010:30
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή02/02/2011:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή02/02/2012:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή02/02/2015:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο01/02/2015:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/02/2015:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο01/02/2015:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή02/02/2009:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/02/2011:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/02/2011:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή02/02/2012:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή02/02/2015:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Σχετικά άρθρα