social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΣάββατο15:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΣάββατο15:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή15:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή15:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή15:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή15:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακή15:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή15:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο15:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο15:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΣάββατο15:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή15:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚυριακή15:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή15:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο15:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣάββατο15:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατο15:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο15:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο15:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο15:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακή11:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή15:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΣάββατο15:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο15:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣάββατο15:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο15:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο15:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατο15:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή15:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο15:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΣάββατο15:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨΣάββατο15:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο15:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΣάββατο15:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚυριακή12:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή15:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή15:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο15:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο15:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΣάββατο15:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΚυριακή09:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή09:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή10:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή11:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΚυριακή15:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατο15:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή09:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή09:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή11:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακή12:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή12:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚυριακή15:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΣάββατο15:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή10:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή11:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή11:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή11:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή11:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή15:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακή15:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.