Δείτε το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | Κυριακή | 15:00 | 1-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | 1-1 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | 4-0 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 15:00 | 2-1 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 15:00 | 3-0 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15:00 | 3-2 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-0 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | Σάββατο | 15:00 | 1-1 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 2-1 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | Σάββατο | 15:00 | 0-0 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | Κυριακή | 15:00 | 2-0 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | 1-1 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Κυριακή | 15:00 | 3-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 15:00 | 2-0 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 1-2 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-1 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-0 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:30 | 2-0 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Κυριακή | 11:00 | 2-4 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | 0-1 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ | Σάββατο | 15:00 | 0-0 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | Σάββατο | 15:00 | 0-2 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Σάββατο | 15:00 | 2-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 2-0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 15:00 | 1-2 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 3-2 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | 15:00 | 1-3 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 15:00 | 0-2 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-2 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ | Σάββατο | 15:00 | 0-0 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Σάββατο | 15:00 | 4-1 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Κυριακή | 12:30 | 5-0 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Κυριακή | 15:00 | 2-3 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | 0-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 0-9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 15:00 | 1-0 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ | Κυριακή | 09:00 | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 09:30 | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 10:30 | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 11:00 | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Κυριακή | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | Αναβλήθηκε |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κυριακή | 09:00 | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 09:00 | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | 12:00 | |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | Κυριακή | 12:00 | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | 10:30 | |
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | Κυριακή | 15:00 |