social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ για το προσεχές σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά,

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦΣάββατο30/11/1915:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο30/11/1915:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/12/1915:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή01/12/1915:00
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1915:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/11/1915:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο30/11/1915:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή01/12/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή01/12/1915:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/12/1915:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/11/1915:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1912:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1915:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1915:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή01/12/1915:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή01/12/1915:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή01/12/1915:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/11/1915:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο30/11/1915:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή01/12/1911:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1912:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1915:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/12/1915:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/12/1915:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο30/11/1915:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/12/1909:00
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή01/12/1910:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/12/1911:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή01/12/1911:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1911:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή01/12/1915:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο30/11/1915:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1909:00
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦΚυριακή01/12/1909:30
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή01/12/1911:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή01/12/1911:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή01/12/1912:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗΚυριακή01/12/1915:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο30/11/1915:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή01/12/1909:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή01/12/1911:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥΚυριακή01/12/1911:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/12/1911:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦΚυριακή01/12/1915:00

Σχετικά άρθρα

Τσαμόπουλος: «Ευχάριστη εικόνα η πιτσιρικαρία ανάμεσά μας»

Αλεξάκης: Το μέλλον... γράφει Ήφαιστος

Κυριάρχη η Διάνα, 2-0 την Ελπίδα στους Αγίους Αναργύρους