social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα της α' φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα Κυπέλλου για την α' φάση

 
50ο ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο05/09/2016:30  
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/09/2016:30  
ΠΕΥΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΥΚΗΣΣάββατο05/09/2016:30  
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο05/09/2016:30  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο05/09/2016:30  
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο05/09/2016:30  
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/09/2016:30  
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο05/09/2016:30  
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο05/09/2016:30  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/09/2016:30  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο05/09/2016:30  
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο05/09/2016:30  
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΟΨΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο05/09/2016:30  
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/09/2016:30  
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/09/2009:00  
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/09/2010:00  
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/09/2010:00  
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/09/2010:00  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή06/09/2010:00  
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή06/09/2010:00  
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή06/09/2010:00  
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦΚυριακή06/09/2010:00  
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/09/2010:00  
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/09/2012:30  
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/09/2016:30  
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/09/2016:30  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή06/09/2016:30  
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΚυριακή06/09/2016:30  
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή06/09/2016:30  
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή06/09/2016:30  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/09/2016:30  
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/09/2016:30  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/09/2016:30  
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΥΚΗΣΚυριακή06/09/2016:30  
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/09/2016:30  
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/09/2016:30  

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.