social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (4/10) στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Το σημερινό πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατο16:303-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο16:302-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο16:301-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή16:30 2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή16:30 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή16:30 2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή16:30 1-3
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16:301-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΒΥΡΩΝΚυριακή12:00 1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή16:30 0-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή16:30 3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚυριακή16:30 4-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακή16:30 0-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚυριακή16:30 0-0
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣάββατο16:303-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο16:304-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατο16:301-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατο16:305-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚυριακή16:30 1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακή16:30 5-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή16:30 1-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο16:302-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΣάββατο16:301-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΣάββατο16:302-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο16:301-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή16:30 1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή16:30 1-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή16:30
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΣάββατο16:302-3
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο16:300-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Σάββατο16:301-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΣάββατο16:304-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο16:302-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΚυριακή16:30 0-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΚυριακή16:30 1-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο16:301-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΣάββατο16:301-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΣάββατο16:304-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο16:303-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή11:00 0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή11:00 0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή16:30 2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή16:30 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο16:300-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο16:301-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή09:30
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή13:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004Σάββατο16:305-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο16:302-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΣάββατο16:300-4
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝΚυριακή09:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή09:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή16:30
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΣάββατο16:303-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΣάββατο16:302-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή10:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Κυριακή11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚυριακή11:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚυριακή13:00

Σχετικά άρθρα

Γιαννόπουλος: «Να μην είναι η «κηδεία» του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου αυτή η απόφαση»

Τσαμόπουλος: Ντόμινο εξελίξεων για τις επόμενες σεζόν στο ποδόσφαιρο ο κορωνοϊός

Η επιστροφή του Θυμιανού στα Σούρμενα ως αντίπαλος [pics]