social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατο16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο16:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο16:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή16:00
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο16:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΥΡΩΝΚυριακή16:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή16:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακή16:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή16:00
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατο16:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο16:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή16:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή16:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακή16:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακή16:00
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή16:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο16:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατο16:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή16:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή16:00
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακή16:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακή16:00
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο16:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατο16:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΣάββατο16:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο16:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή11:00
ΠΟΨ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή16:00
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο16:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή11:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΥΚΗΚυριακή11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή11:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚυριακή16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή16:00
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο16:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή09:30
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή11:00
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή11:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣάββατο16:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝΣάββατο16:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακή09:30
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακή11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004Κυριακή11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή12:30
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο16:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο16:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή11:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Κυριακή11:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή12:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.