social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατοΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατοΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατοΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατοΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατοΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακήΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακήΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατοΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατοΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατοΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΥΡΩΝΚυριακήΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακήΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακήΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακήΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατοΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατοΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακήΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακήΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακήΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακήΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακήΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατοΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατοΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΣάββατοΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακήΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακήΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακήΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακήΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατοΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατοΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΣάββατοΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατοΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακήΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΠΟΨ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚυριακήΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακήΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατοΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατοΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακήΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΥΚΗΚυριακήΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακήΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚυριακήΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακήΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακήΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατοΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατοΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακήΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακήΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακήΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΣάββατοΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝΣάββατοΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακήΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακήΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚυριακήΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακήΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΑΡΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατοΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατοΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακήΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακήΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚυριακήΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακήΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ-18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)