social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (17/10) στην ΕΠΣΑ

Το αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 17/10 στα γήπεδα της ΕΠΣΑ για την 5η αγωνιστική

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0 
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 0-1
Κ-18 1ος Όμιλος

Σχετικά άρθρα