Σπουδαίο βαθμό το Παλαιό Φάληρο απέναντι στους Τράχωνες

Πολύτιμο βαθμό στην προσπάθεια που κάνει για την παραμονή στην κατηγορία πήρε το Παλαιό Φάληρο μένοντας στο 1-1 με τους Τράχωνες.

Οι παίκτες του Γιάννη Γαζή έβγαλαν τεράστια πάθος κυρίως στο β' ημίχρονο παρότι έμειναν πίσω στο σκορ από τη σέντρα σουτ του Βουρλούμη στο 10'.

Στο 82' ο Παπαευθυμίου έφερε το ματς στα ίδια όμως αυτό δεν έφτανε για τους κυανέρυθρους, που ζήτησαν δυο φορές πέναλτι στο α' και β' ημίχρονο.

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ (Γιάννης Γαζής) Μεσσήνης, Γκιώνης (75' Χασιώτης), Φωτιάδης, Μπούσι, Ντζαβίδας, Μπέλερης, Διγενής (87' Ναρλιάν), Παπαευθυμίου, Μουρτίδης (51' Σκόρδος), Καλλιοντζάκης, Κωνσταντινίδης.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Γιώργος Παπακωστούλης) Παπαδόπουλος, Λεόπουλος, Τρουπάκης (65' Παπαπέτρου), Προμπονάς, Παπατζίμας, Τσακύρης, Μπουγιούκος, Μανωλιάδης (46' λ.τρ. Κορκολής), Γιαννόπουλος (90+2 Δάρρας), Δημογιάννης, Βουρλούμης.