Δείτε το σημερινό πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 0-0 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | 0-8 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-0 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | 2-0 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. | 2-0 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 2-0 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | 0-0 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 0-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. | 1-0 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 0-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 0-0 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 1-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 1-5 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | 3-2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 2-3 |
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. | 4-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | 0-6 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 3-0 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-5 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 1-0 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | 1-0 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | 1-1 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | 1-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 1-1 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α. | 1-1 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | 2-0 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:30 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 1-0 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 4-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | 2-0 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 0-1 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 19/01/20 | 15:30 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 1-2 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 2-0 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-2 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | 2-0 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΟΨ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | 1-0 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. | 1-6 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 3-0 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. | 2-2 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | 1-3 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. | 0-2 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | 0-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 09:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 19/01/20 | 09:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 10:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 11:30 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. | 4-0 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. | 4-0 |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | 1-4 |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 18/01/20 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | 0-3 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 09:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. |