Δείτε τους αγώνες που περιλαμβάνει η σημερινή ημέρα στην ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. | |
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. |