Δείτε τους διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΥΚΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:30 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 09:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 09:30 | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΡΙΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |