Δείτε τους σημερινούς αγώνες περιλαμβάνει το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | 0-0 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 0-4 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 0-0 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 2-1 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | 0-4 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. | 3-1 |
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 2-2 |
2 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 2-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 1-0 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | 0-2 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | 1-2 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | 1-3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 0-0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 0-1 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. | 0-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | 0-3 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 0-0 |
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 0-0 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | 2-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-0 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | 0-7 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 0-0 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-1 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 1-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 1-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-0 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | 1-5 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 0-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. | 0-2 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | 3-1 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | 0-0 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 0-2 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 2-2 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. | 0-2 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 2-1 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 1-1 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 2-0 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | 1-3 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | 5-0 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 01/12/19 | 09:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | 0-1 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | 0-1 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | 2-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |