Οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣΑ το προσεχές σαββατοκύριακο
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 16:30 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 16:30 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Κυριακή | 16:30 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | Κυριακή | 16:30 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. | |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΒΥΡΩΝ | Κυριακή | 12:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Κυριακή | 16:30 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Κυριακή | 16:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 16:30 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Κυριακή | 16:30 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 16:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. | |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Σάββατο | 16:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Σάββατο | 16:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | 16:30 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 16:30 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Κυριακή | 16:30 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:30 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 16:30 | ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | Κυριακή | 16:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 16:30 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | Κυριακή | 16:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | |
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:30 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Σάββατο | 16:30 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | Κυριακή | 16:30 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Κυριακή | 16:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 16:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 16:30 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | Κυριακή | 11:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 16:30 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 16:30 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. | |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 09:30 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 11:00 | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 13:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | Σάββατο | 16:30 | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ | Κυριακή | 09:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 09:30 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 16:30 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Σάββατο | 16:30 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 10:00 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 | Κυριακή | 11:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 13:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
Κ-18 1ος Όμιλος |