Το αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 17/10 στα γήπεδα της ΕΠΣΑ για την 5η αγωνιστική
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 0-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. | 1-2 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | 3-1 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 1-1 |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 1-3 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | 1-3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 0-1 |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. | 2-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 1-0 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 4-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | 3-0 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | 1-1 |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 1-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | 3-1 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | 6-0 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | 1-1 |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | 2-3 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 1-2 |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | 3-1 |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | 1-0 |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | 0-0 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝ | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. | 0-1 |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. | 1-2 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. | 0-1 |
Κ-18 1ος Όμιλος |