social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Δείτε το πρόγραμμα σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο14/03/2015:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/03/2015:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/03/2015:30
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο14/03/2015:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/03/2015:30
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή15/03/2015:30
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή15/03/2015:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο14/03/2015:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΕΥΚΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο14/03/2015:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΙΛΙΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο14/03/2015:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΑΤΑΥΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/03/2015:30
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή15/03/2015:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή15/03/2015:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΟΨΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο14/03/2015:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο14/03/2015:30
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/03/2015:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/03/2010:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή15/03/2011:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/03/2012:30
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή15/03/2015:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο14/03/2015:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/03/2015:30
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣΣάββατο14/03/2015:30
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/03/2009:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/03/2009:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή15/03/2011:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή15/03/2011:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή15/03/2015:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/03/2015:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο14/03/2015:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦΚυριακή15/03/2010:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή15/03/2010:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή15/03/2011:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή15/03/2015:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή15/03/2015:30
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΓΟΥΔΗΚυριακή15/03/2015:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο14/03/2015:30
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΙΛΙΟΥΚυριακή15/03/2011:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/03/2011:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΦΟΒΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή15/03/2011:00
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή15/03/2011:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/03/2011:00
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦΚυριακή15/03/2015:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.