social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα της Α' ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο11/01/2015:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1 
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦΣάββατο11/01/2015:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-2 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1 
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/01/2015:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο11/01/2015:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-2 
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΥΚΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο11/01/2015:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/01/2015:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο11/01/2015:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/01/2015:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)