social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Δειτε τα ματς της σημερινής ημέρας στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦΣάββατο14/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή15/12/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/12/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή15/12/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Αναβλήθηκε
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-7
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο14/12/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/12/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο14/12/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.Αναβλήθηκε
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.Αναβλήθηκε
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/12/1912:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή15/12/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή15/12/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.6-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή15/12/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή15/12/1911:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή15/12/1911:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή15/12/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/12/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή15/12/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/12/1915:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Σάββατο14/12/1915:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο14/12/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.Αναβλήθηκε
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή15/12/1910:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/12/1911:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/12/1911:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή15/12/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή15/12/1909:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦΚυριακή15/12/1909:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή15/12/1911:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή15/12/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή15/12/1911:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή15/12/1912:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π.
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΟΥΔΗΚυριακή15/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο14/12/1915:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.Αναβλήθηκε
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/12/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή15/12/1909:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/12/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή15/12/1911:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή15/12/1911:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝΡΟΥΦΚυριακή15/12/1913:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.

Σχετικά άρθρα

Τριπλή ανανέωση Βασιλάκου, Τσουκαλά και Τσάτσα στον Ολυμπιακό Λιοσίων

Τσαβαλιάς: «Είμαστε μια φιλόδοξη ομάδα που δεν παύει να ονειρεύεται»

Η αποστολή του Άτταλου Νέας Φιλαδέλφειας για τον αγώνα με τον Εθνικό Αστέρα