Ορίστηκαν οι διαιτητές για την α' φάση του Κυπέλλου Ελλάδας
28/9 17.00
ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: Νέος, Τσάντας-Γκελης (Ηπείρου)
ΚΟΖΑΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ: Νίτσας, Πάλλας-Μπουρονικός (Λαρισα)
ΠΟΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: Μόσχου,Καφεσάκης-Θεοδωσάκης (Λασιθίου)
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης-Βισακδούρος (Χίου, Ηρακλείου-Ηρακλείου)
29/8 17.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Ασλανίδης, Καλορογιάννης-Κουυσικανίδης (Πιερίας)
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ: Μαυρίδης, Παπαδάκης-Μπέγκας (Ημαθίας)
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Σιδηρόπουλος, ρεστης-Βλακίδας (Πέλλας)
ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΗΝΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ: Τομάρας, Καρακασίδης-Φερατογλου (Θράκης, Θράκης-Έβρου)
ΟΡΦΕΑΣ ΠΟΥΜΑ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Στρατούδης, Τερζόπουλος-Κυριαζής (Έβρου, Έβρου-Θεσσαλίας0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Φουστανάς, Φακάνας-Αγγελόπουλος (Μακεδονίας)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Δραγούσης, Ζιγκερίδης-Μαυρίδης (Κιλκίς)
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: Θεοδωρόπουλος, Δούμτσης-Πάνου (Φλώρινας)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ-ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: Σαφούρης, Βακουφτσής-Χολάνης (Σερρών)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Φώκας, Αβραμόπουλου-Ανδριανός (Αχαϊας)
ΠΟ ΦΗΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: Μπουρουζίκας, Δεδικούσης-Κοτούμπας (Λάρισα)
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Χατζηπαναγιώτου, Μιχαλάς-Μίχος (Ηπείρου, Κέρκυρας-Κέρκυρας)
ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ-ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ: Πίγγιου, Σίσκας-Νάστος (Θεσπρωτίας, Ηπείρου-Πρέβεζα)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ-ΑΜΒΡΥΣΕΥΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Πέτσας, Σκούρας-Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων, Χαλκιδικής-Τρικάλων).
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ-ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Τζόβας, Μάνος-Διονύσης (Ηπείρου, Άρτας-Άρτας)
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ: Φωστέρης, Δάλλας-Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής, Εύβοιας-Ανατολικής Αττικής)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ: Βαρτσάκης, Σοβολος-Μπεκιάρης (Λακωνίας)
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ: Ρέκκας, Γκούμας-Μπουρίκας (Μεσσηνίας)
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Ξηρογιάννης, Βασιλείου-Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: Ζαχαρόπουλος, Γκούβας-Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής)
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Αλιάγας, Μανούρας-Παύλος (Δυτικής Αττικής)
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ: Μανδαλενάκης, Σφακιανάκης-Μάτσας (Ηρακλείου)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ: Φίτσας, Κλεπετσάνης-Οικονόμου (Δυτικής Αττικής, Κορινθίας-Κορινθίας)
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ: Ταμπουρατζής, Κοκοτάκης-Λιοδάκης (Λασιθίου, Λασιθίου-Ρεθυμνου)
5/9
ΠΟΝΤΙΩΝ-ΕΛΑΣΣΟΝΑ:Πολυχρονίου, Σιδερίδης-Κοτσερίδης (Καστοριάς, Καστοριάς-Φλώρινας)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Μπαλαχούτης, Σγουράκης-Μπουμποπατζόγλου 9Πειραιά)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ-ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ: Τσακλάνης, Ζούλης-Κορδάς (Ηλείας, Αχαϊας-Ηλείας)
ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ (14.00): Στεργιώτης, Μητροφάνης-Καφρίτσας (Αθηνών)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ: Τσατσούλης, Μαραθωνίτης-Καραγεώργος (Αθηνών)
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΚΑΡΑΒΑΣ: Σταυρουλάκης, Βαρβαντάκης-Βλαχάκης (Ρεθύμνου)
ΠΟΑ-ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ: Γεωργόπουλος, Μαυρεδάκης-Μαρκετάκης (Χανίων)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ (14.00): Ζαφείρης, Δασκαλάκης-Κατσογιάννης (Ηρακλείου)