Δείτε τους διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | Σάββατο | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | Σάββατο | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Κυριακή | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Σάββατο | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | Κυριακή | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Κυριακή | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Κυριακή | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Κυριακή | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Σάββατο | |
ΒΥΡΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Σάββατο | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Σάββατο | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. |
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ | Σάββατο | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | Κυριακή | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Κυριακή | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Σάββατο | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ | Σάββατο | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Κυριακή | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | Κυριακή | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | Κυριακή | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α. |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Σάββατο | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Σάββατο | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Σάββατο | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Σάββατο | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Κυριακή | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Σάββατο | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | Κυριακή | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ. |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | Κυριακή | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Σ. |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ. |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Κυριακή | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ. |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | Κυριακή | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. |
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ | Κυριακή | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | Κυριακή | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Κυριακή | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | Σάββατο | ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | Κυριακή | ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ. |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ | Κυριακή | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. |
Κ 18 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |