Στο δεύτερο ο Παράδεισος, 2-0 τους Αμπελόκηπους

Ανέβασε... στροφές στο δεύτερο ημίχρονο ο Παράδεισος και πήρε τη νίκη με 2-0 στο γήπεδο Πεύκης απέναντι στους Αμπελόκηπους, κάνοντας σημαντικό βήμα στον 2ο όμιλο για να αποφύγει τουλάχιστον τις δύο τελευταίες θέσεις που οδηγούν απευθείας σε υποβιβασμό στη Γ' ΕΠΣΑ.

Στο 53ο λεπτό ο Καραλής σκόραρε με σουτ από θέση εκτός περιοχής για το 1-0 και στο 75' ο Μπολέτης με σουτ διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Διαιτητές: Φωτάκος, Μαμουνής-Δεσύλλας

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Γιώργος Σιμιτζόγλου): Ξάφης, Χαβενετίδης, Χριστοφιλόπουλος (58' Ζιώρης), Σφυρής, Λ. Πετόκου, Καραλής, Παπαστεργίου (86' Χριστόπουλος), Γούλας (68' Μπολέτης), Πέτας (86' Σιμιτζόγλου), Λεφάκης, Κ. Πετόκου (86' Μιχαλάς)

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Παναγιώτης Τσορπατζόγλου): Πλατής, Παφλιάς (82' Γκάρρο), Λιούσης, Μπλίκας, Μακρής, Κυρκασιάδης, Ανδριόπουλος, Μζίου (82' Τσαγκρώνης), Φαλάδος (64' Χίνος), Τοπάλης, Μαντζώρος.