Δείτε τους διαιτητές του σαββατοκύριακου.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ. | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. | |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 22/12/19 | 11:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 21/12/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 22/12/19 | 11:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 22/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. |