Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην Α', Β' και Γ' ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΒΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΠΟΨ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 10:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 11:00 | ||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 11:00 | ||
ΠΕΥΚΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 24/10/21 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 09:30 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 24/10/21 | 10:00 | ||
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 12:30 | ||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΙΩΝ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 09:30 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 12:30 | ||
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 | ||
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Σάββατο | 23/10/21 | 16:00 | ||
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 24/10/21 | 09:30 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/10/21 | 10:00 | ||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/10/21 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.