Το... σωσε στο τέλος η Αγία Παρασκευή, 1-1 με τον Κένταυρο Βριλησσίων

Γλύτωσε τα... χειρότερα η Αγία Παρασκευή που έμεινε στο 1-1 με τον Κένταυρο Βριλησσίων και ισοφάρισε στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Σάντα προσπάθησε αρκετά δεν βρήκε τις λύσεις και έμεινε πίσω στο σκορ από τον τρομερό Κένταυρο, με γκολ του Πιπερά στο 60' με πλασέ.

Στο 74' οι φιλοξενούμενοι έμειναν με δέκα παίκτες στο γήπεδο λόγω αποβολής του Σταματόπουλου, με τη Σάντα να δώσει την παρτία στο 92' με γκολ του Γαλανόπουλου.
Διαιτητές: Δημητρακόπουλος, Ρούσσος-Αθανασόπουλος
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Σήφης Βενάκης): Καταχανάκης, Κόλιας (75' Γαλανόπουλος), Χατζίου, Φειδαίος, Τριανταφυλλίδης, Σταμούλης (55' Φάρκωνας), Λαζόπουλος, Πατερίτσας, Μπόλης, Μπουτσικάρης, Κραψίτης (85' Καραγιάννης)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. (Δημήτρης Δημακόπουλος): Μεσολόγγης, Μπεκιάρης, Σταματόπουλος, Λύτινας, Ζαχαρόπουλος (65' Ζαμάνης), Γεωργαμλής, Μανίκας, Δέτσης, Πιπεράς (88' Παπαγεωργίου), Κανέλλος (80' Λεμονής), Χαλκιόπουλος (46' Τσαντήλας).