Δείτε το σημερινό πρόγραμμα στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | 0-1 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 0-2 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 1-1 |
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 1-3 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. | 2-2 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 4-0 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 0-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. | 0-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | 0-1 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | 2-3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. | 1-1 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | 0-1 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. | 0-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 1-0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. | 2-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | 1-2 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 0-1 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 4-1 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | 4-1 |
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 3-0 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 0-2 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 0-2 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 0-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΥΚΗ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-3 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 1-0 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. | 1-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 0-2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | 2-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 4-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 3-0 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | 0-5 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 1-1 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | 2-2 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 1-5 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-0 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | 1-1 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΨ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 4-0 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 0-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | 0-2 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 09:30 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 10:00 | ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | 1-1 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 09:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | 7-0 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. | 7-0 |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | 2-3 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | 3-3 |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. |