Τα αποτελέσματα στην Α' ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. | 2-0 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 1-0 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 2-3 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | 1-2 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 2-0 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 1-1 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 1-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | 6-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 0-0 |
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 0-1 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 0-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 1-0 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. | 0-0 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-1 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | 0-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | 3-0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | 3-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 1-1 |
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | 1-1 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | 0-0 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 1-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | 0-3 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | 1-0 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΡΙΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 08/02/20 | 15:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | 5-1 |