Οι διαιτητές για το προσεχές σαββατοκύριακο.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | |
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. | |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:30 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | |
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. |