Το πρόγραμμα της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | Σάββατο | 1-0 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 2-2 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | Σάββατο | 1-0 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | Σάββατο | 1-5 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 2-1 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Κυριακή | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Σάββατο | 2-1 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 1-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | Σάββατο | 1-1 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Σάββατο | 3-0 |
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 1-0 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | Κυριακή | |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | Σάββατο | 0-1 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Σάββατο | 1-1 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 3-0 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ | Κυριακή | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | Κυριακή | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | Κυριακή | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | Σάββατο | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | Σάββατο | 0-0 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | Κυριακή | |
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | Κυριακή | |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Κυριακή | |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 1-4 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | Σάββατο | 5-0 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨ | Σάββατο | 1-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | Κυριακή | |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Κυριακή | |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | Κυριακή | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Κυριακή | |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Κυριακή | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 1-3 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 3-1 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 2-1 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Κυριακή | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Κυριακή | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | Κυριακή | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | Σάββατο | 0-5 |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 0-3 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | Κυριακή | 2-1 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | Κυριακή | 1-0 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | Κυριακή | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | Κυριακή | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝ | Σάββατο | 1-0 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 2-1 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 6-0 |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | Σάββατο | 3-1 |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | Κυριακή | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | Κυριακή | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | Κυριακή |