Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:30 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 12:30 | ||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 09:00 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 09:30 | ||
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 23/02/20 | 10:30 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 23/02/20 | 09:00 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 09:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 15:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 10:30 | ||
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 |
Ση