Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣΑ για το προσεχές Σάββατο.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΉΦΑΙΣΤΟΣ | 0-0 | |||||
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ | 0-4 | |||||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 0-0 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 1-0 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | 0-2 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | 1-2 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | 1-3 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | 0-3 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 0-0 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | 2-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 1-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 1-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | 0-0 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 0-2 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 2-2 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. |