Δείτε το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στην Α' ΕΠΣΑ και στους 3ους ομίλους
1ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
2ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 20/09/20 | 11:00 | ||
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
3ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 19/09/20 | 16:30 | ||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 | ||
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 20/09/20 | 16:30 |