Το πρόγραμμα των αγώνων σε Α', Β' και Γ' ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΙΑΣΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 26/09/20 | 16:30 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 10:00 |
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 11:00 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 27/09/20 | 16:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.