Δείτε τους διαιτητές της 4ης αγωιστικής σε Α' και Β' ΕΠΣΑ και της 3ης στην Γ' ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | Σάββατο | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ | Σάββατο | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | Κυριακή | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | Κυριακή | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | Κυριακή | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Σάββατο | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | Σάββατο | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | Κυριακή | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | Σάββατο | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | Σάββατο | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | Κυριακή | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Κυριακή | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Σάββατο | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Κυριακή | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Σάββατο | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨ | Σάββατο | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | Σάββατο | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | Κυριακή | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | Κυριακή | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | Κυριακή | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΠΕΥΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | Κυριακή | ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Κυριακή | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | Κυριακή | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Κυριακή | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | Κυριακή | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ. |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Κυριακή | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | Κυριακή | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | Σάββατο | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. |
ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | Κυριακή | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | Κυριακή | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ημέρα | Διαιτητές |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | Σάββατο | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. |
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Σάββατο | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ | Κυριακή | ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ | Κυριακή | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. |
Κ-18 1ος Όμιλος |