Το σημερινό πρόγραμμα στην Α' ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 16:15 | 6-0 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ | 16:15 | 3-0 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 16:15 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | 16:15 | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 16:15 | |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 16:15 | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 16:30 | |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | 16:15 | 1-0 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 16:15 | 2-0 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 16:15 | 3-0 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 16:15 | 3-1 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 16:15 | 3-1 |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 12:00 | 0-1 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 16:15 | |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 16:15 | 1-1 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 16:15 | 2-0 |
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | 16:15 | 1-2 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 11:00 | 1-1 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 11:00 | 3-1 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | 11:00 | 0-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 16:15 | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 16:15 | 1-0 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | 16:15 | 2-1 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 16:15 | 1-2 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 16:15 | 0-0 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | 13:00 | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | 16:15 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 16:15 | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | 16:15 | 1-0 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨ | 16:15 | 0-2 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 16:15 | 1-2 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 11:00 | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | 16:15 | |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 16:15 | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | 16:15 | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 16:15 | 0-0 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 16:15 | 0-2 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 11:00 | |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | 11:00 | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 12:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 16:15 | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | 16:15 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 16:15 | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 16:15 | 3-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 16:15 | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | 10:00 | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | 11:00 | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 11:00 | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | 11:00 | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 16:15 | 3-0 |
ΑΡΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 11:00 | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | 11:00 | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 11:00 | |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | 16:15 | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | 16:15 | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | 16:15 | 1-0 |
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | 16:15 | 1-0 |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ | 09:30 | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ | 10:00 | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | 16:15 | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 16:15 |