Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Σάββατο | 16:00 | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | Κυριακή | 16:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | Κυριακή | 16:00 | |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΥΡΩΝ | Κυριακή | 16:00 | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Κυριακή | 16:00 | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Κυριακή | 16:00 | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | Κυριακή | 16:00 | |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Σάββατο | 16:00 | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | 16:00 | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 16:00 | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 16:00 | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | Κυριακή | 16:00 | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Κυριακή | 16:00 | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 16:00 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 16:00 | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Κυριακή | 16:00 | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Κυριακή | 16:00 | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | Κυριακή | 16:00 | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:00 | |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | Σάββατο | 16:00 | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Σάββατο | 16:00 | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΠΟΨ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | Κυριακή | 16:00 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 16:00 | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΥΚΗ | Κυριακή | 11:00 | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | Κυριακή | 16:00 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 16:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Κυριακή | 16:00 | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 09:30 | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 11:00 | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝ | Σάββατο | 16:00 | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | Κυριακή | 09:30 | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | 11:00 | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 12:30 | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 16:00 | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 | Κυριακή | 11:00 | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Κυριακή | 12:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.