Δείτε τις σημερινές αναμετρήσεις στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 00:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 3-1 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 1-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-0 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 0-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 0-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 4-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | 3-5 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | 1-1 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ. | 0-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | 2-0 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | 1-0 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | 1-2 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. | 0-3 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 1-2 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 2-0 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ. |