Οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 31/10/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 31/10/20 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 01/11/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | 01/11/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | 01/11/20 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | 01/11/20 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | 01/11/20 | 11:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝ | 01/11/20 | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 01/11/20 | 15:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 01/11/20 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | 01/11/20 | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 01/11/20 | 15:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | 31/10/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 31/10/20 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | 01/11/20 | 11:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ | 01/11/20 | 11:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | 01/11/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 31/10/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | 01/11/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | 01/11/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | 01/11/20 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ | 31/10/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | 31/10/20 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | 01/11/20 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 01/11/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 31/10/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | 31/10/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 01/11/20 | 09:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 01/11/20 | 11:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 01/11/20 | 11:30 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 01/11/20 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | 01/11/20 | 09:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 01/11/20 | 11:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 01/11/20 | 11:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 01/11/20 | 11:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | 01/11/20 | 12:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 01/11/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | 31/10/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ | 31/10/20 | 15:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 01/11/20 | 09:00 | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 01/11/20 | 10:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | 01/11/20 | 15:00 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 01/11/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε. | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | 31/10/20 | 15:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 | 31/10/20 | 15:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | 01/11/20 | 10:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ | 01/11/20 | 11:00 | ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | 01/11/20 | 11:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 01/11/20 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. |