Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για το προσεχές σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:00 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 09:00 | ||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 09:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/12/19 | 13:00 |