Δείτε το πρόγραμμα σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΒΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΕΥΚΗ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΟΨ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15/03/20 | 10:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 12:30 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 09:30 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 09:30 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/03/20 | 10:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 10:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (23η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 14/03/20 | 15:30 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΦΟΒΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 15/03/20 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.