Νίκη χωρίς αντίκρυσμα για τον αξιοπρεπέστατο Περαμαϊκό, 5-1 την Κορωνίδα Κοιλάδας

Στην επανάληψη ο Περαμαϊκός ξεπέρασε το εμπόδιο  της πρωταθλήτριας Αργολίδας Κορωνίδας με 5-1, αλλά η νίκη  του Ελλοπιακού στο Καρπενήσι επί του Αίολουτ τον έβγαλε  εκτός θέσης πουοδηγεί στη Γ' Εθνική.

Η ομάδα του Αχιλλέα Ανδριανάκη κατάφερε σε έξι  αγωνιστικές να συλλέξει 10 βαθμούς, ωστόσο στις λεπτομέρειες δεν μπόρεσε να μπει στην πρώτη τριάδα και έτσι θα αγωνίζεται του χρόνου και πάλι στην Α' Πειραιά.

Μετά από ένα «στείρο» πρώτο μέρος, στο  δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με την εκκίνηση, χάρη σε γκολ  του Ταλαμπέκου(46').

Η ομάδα του Δημήτρη Ταμπάκου ισοφάρισε άμεσα με τον Αλεξανδρή Δ. στο 53', όμως η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη.

Ο Περαμαϊκός στη συνέχεια ήταν καταιγιστικός και σημείωσε ακόμα τέσσερα τέρματα με τους Μιτσάνι(68', 75'), Βουρνάζο(84') και Νούχο(90').

Οι νικητές έχασαν και πέναλτι στο 73' με τον Μιτσάνι(άουτ).

Διαιτήτευσε ο Ζαχαρόπουλος από την Ανατολική Αττική.

ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ(Αχιλλέας Ανδριανάκης): Μουάφης, Νούχο, Ξηρός(46' Παλυβός), Μάρκου, Βουρνάζος, Μεσσήνης, Μικρούλης, Σερμάδι, Ταλαμπέκος, Μιτσάνι, Κοττάκης.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑ(Δημήτρης  Μπατάκος): Κάλα, Σερίκου, Σαμαράς, Οψιμούλης Ι.(55' Μπάλλας), Γιαννακόπουλος, Αλεξανδρής Ανδ., Αλεξανδρής Δ., Οψιμούλης Αν., Ταραντίλης, Μπάζος Κ., Μπάζος Σ..