Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ |
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
ΙΛΙΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
ΗΦΑΙΣΤΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:30 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19 αγωνιστική) |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΟΥΦ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ |
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ |
ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ |
ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ |
ΙΛΙΟΥ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ |
ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ |
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ |
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
ΗΦΑΙΣΤΟΥ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ |
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ |
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ |
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ |
ΗΦΑΙΣΤΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
09:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ |
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ |
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ |
ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ |
ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 |
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ |
ΓΟΥΔΗ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ |
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
ΠΕΥΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ |
ΠΕΥΚΗΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ |
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΥΜΗΤΤΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ |
ΡΟΥΦ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:15 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:30 |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ |
ΡΟΥΦ |
Κυριακή |
20/02/22 |
09:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ |
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
09:15 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 |
ΝΗΑΡ. ΗΣΤ |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:00 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ |
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
10:00 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
11:45 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΦΟΒΟΣ |
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ |
ΥΜΗΤΤΟΥ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ |
ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ |
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) |
Σάββατο |
19/02/22 |
15:00 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ |
ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) |
Κυριακή |
20/02/22 |
15:00 |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρο |