social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές σε Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΣάββατοΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατοΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατοΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακήΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚυριακήΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚυριακήΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακήΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΣάββατοΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΣάββατοΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακήΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨΚυριακήΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚυριακήΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακήΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακήΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΣάββατοΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατοΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατοΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατοΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΣάββατοΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚυριακήΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακήΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΣάββατοΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατοΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακήΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακήΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακήΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακήΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακήΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΚυριακήΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
ΑΡΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΚυριακήΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚυριακήΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακήΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακήΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΣάββατοΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακήΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚυριακήΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΚυριακήΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακήΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακήΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ-18 1ος Όμιλος