Έσωσε το «χ» η Ένωση Ρέντη, 2-2 με τον Ερμή στον Κορυδαλλό

Με τον βαθμό της ισοπαλίας «απέδρασε» από τον Κορυδαλλό η Ένωση Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη, που ισοφάρισε σε 2-2 τον Ερμή, ο οποίος είχε προηγηθεί με 2-0.

Οι γηπεδούχοι πήραν διπλό προβάδισμα με τα γκολ των Μούτσα(16') και Τζανιδάκη(58'), αλλά οι Ρεντιώτες σε ένα δεκάλεπτο στην επανάληψη έφτασαν στο τελικό 2-2 με τους Αχαρνιωτάκη(67') και Νουαλάλ(77').

Διαιτήτευσε ο Κακριδής.

ΕΡΜΗΣ: Κελεμίδης, Γραμματόπουλος, Αργεντίδης, Παπαθανασάκης, Λαζάκης, Μπεκάκος, Τζανιδάκης (79’ Βιδάλης), Γιαννόπουλος, Καραμάνης, Μούτσας (64’ Καστρίτης), Κιούκου (64’ Κορδάς).

ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ: Αποστολόπουλος, Στόκας (64’ Νουαλάλ), Χουρδάκης, Μπρέσο, Στολάι, Κλάψης, Πιτσιρικός (75’ Λιούκας), Μενεγάτος (46’ Αχαρνιωτάκης ), Σάλεμ, Πρέκας, Κωστάδης (75’ Μαρίνης).