Στο...97' ο Ερμής Ζωνιανών 1-1 τον Ατρόμητο Πειραιά που διαμαρτύρεται

Την πρώτη του νίκη μέσα από τα χέρια του έχασε ο Ατρόμητος Πειραιά. Η ομάδα του Πέτρου Δημητρίου ήταν για 96' μπροστά στο σκορ με 1-1, όμως ο Ερμής Ζωνιανών έφυγε με το βαθμό της ισοπαλίας από το γήπεδο του Ρέντη, ισοφαρίζοντας στο 97' στο τελικό 1-1.

Στην εξ αναβολής πρεμιέρα του 4ου Ομίλου, ο Ατρόμητος Πειραιά παρά τις σοβαρές του ελλείψεις,  κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 44' με τον Μουκίδη.

Όμως ο Ερμής πίεσε στην επανάληψη και έσωσε την παρτίδα αρο 97', χάρη στο γκολ του Πλιάτσικα.

Έντονες διαμαρτυρίες έχουν οι Καμινιώτες για τα λεπτά καθυστερήσεων που έδωσε ο διαιτητής της συνάντησης Σπυρίδων Νικολάου(Αθηνών).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ(Πέτρος Δημητρίου): Μπονατάκης, Πάππος, Παπαθανασίου, Μύρκος, Παπασταύρου(71' Ζορμπάς), Μουκίδης, Σπανός, Κοζάκης, Χοτζάι(78' Κοντάκος), Κωτσαρίδης, Ντούνης(78' Αλεξανδράκης).

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (Στέλιος Κοζανίδης):  Χρήστου, Ρουμπάκης (72’ Ν. Ζερβός), Γεμιστός, Σαρρής (46’ Αυγουστάκης), Πλιάτσικας, Μπαμπουλάκης, Σκουτέλης, Κεφαλούκος, Κωστάκης (46’ Βιτώρος), Κουκούλης, Τουρνάκης (46’ Αριστεινίδης, 53’ λ.τ. Γκελοσάνι).