Μοιρασιά για Ερμή Ζωνιανών και Ηλυσιακό (1-1)

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση του Ερμή Ζωνιανών με τον Ηλυσιακό για την 25η αγωνιστική στον 4ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

Οι δύο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1, με τους γηπεδούχους να προσθέτουν άλλον έναν βαθμό στη συγκομιδή τους επί ενός ισχυρού αντιπάλου. Οι κιτρινόμαυροι προηγήθηκαν στο σκορ στο 29ο λεπτό με σουτ του Κασσιανού (0-1), όμως έξι λεπτά μετά (35') οι πράσινοι ισοφάρισαν με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπαμπουλάκη, το οποίο υποδείχθηκε σε χέρι του Βρυώνη μετά από σουτ του Κεφαλούκου (1-1).

Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπλαβάκης-Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (Μηνάς Πίτσος): Δερμιτζάκης, Γεμιστός (75' Αυγουστάκης), Ζερβός (80' Τουρνάκης), Μπαμπουλάκης, Σαρρής, Αλεξάκης, Βιτώρος (65' Βαταμίδης), Αργκουέλο, Κεφαλούκος, Κωστάκης, Σκουτέλης

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Ανδρέας Μαντζούνης): Λέτσο, Σουβατζόγλου, Βρυώνης, Γιαννόπουλος, Κασσιανός, Λέκκας (65' Καραγιάννης), Ταχιράι, Τσέργας (60' Χριστόπουλος), Χαρίτος, Καλός (70' Νικολόπουλος), Παρασκευόπουλος.