Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (4/5-3-2023)
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 05/03/23 | 15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 05/03/23 | 15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | 05/03/23 | 15:30 |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 04/03/23 | 15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 04/03/23 | 15:30 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΓΟΥΔΗ | 05/03/23 | 15:00 |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 05/03/23 | 05:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | 05/03/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 05/03/23 | 11:30 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 05/03/23 | 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 05/03/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 04/03/23 | 15:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 04/03/23 | 15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 04/03/23 | 15:30 |
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 05/03/23 | 11:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 05/03/23 | 11:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 05/03/23 | 11:30 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 04/03/23 | 15:00 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 04/03/23 | 15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 04/03/23 | 15:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 05/03/23 | 11:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 05/03/23 | 11:00 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 05/03/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΙΛΙΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 05/03/23 | 15:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 05/03/23 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΓΟΥΔΗ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 04/03/23 | 15:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 05/03/23 | 11:00 |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΥΚΗΣ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 04/03/23 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 05/03/23 | 10:30 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 05/03/23 | 12:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 05/03/23 | 15:30 |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 04/03/23 | 15:00 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 04/03/23 | 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 05/03/23 | 11:00 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 05/03/23 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 05/03/23 | 09:00 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΙΛΙΟΥ | 05/03/23 | 10:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 05/03/23 | 10:00 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 05/03/23 | 11:00 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 05/03/23 | 11:00 |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος(Ισχυρών) |