Συνεχίζει να εντυπωσιάζει η Δάφνη Π. Φαλήρου, 3-1 τη Θύελλα στον Άγ. Δημήτριο

Πολύ καλή εικόνα σε ακόμη ένα φιλικό παιχνίδι παρουσίασε η Δάφνη Π. Φαλήρου, συνοδεύοντάς την εκ νέου με νικηφόρο αποτέλεσμα.

Η ομάδα του Γ. Ντάκουρη φιλοξενήθηκε από τη Θύελλα στο δημοτικό στάδιο Αγ. Δημητρίου, της οποίας επικράτησε με 3-1 σε ένα ματς του οποίου το πρώτο ημίχρονο ολοκηρώθηκε ισόπαλο χωρίς γκολ. Το σκορ άνοιξε στο 52' έπειτα από αυτογκόλ του Παπανδρέου μετά από ενέργεια του Κωνσταντινίδη (0-1), ενώ στο 60' ο τελευταίος κέρδισε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Ε. Βλαχάκης για το 0-2. Οι γηπεδούχοι, στον πάγκο των οποίων έκανε ντεμπούτο ο Ηλ. Τζεμόπουλος, μείωσαν σε 1-2 με σουτ του Δελαπόρτα στο 69', όμως η Δάφνη «χτύπησε» πάλι και με σουτ του Τσάκλα στο 82' σημείωσε το τελικό 1-3.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ηλίας Τζεμόπουλος): Κορμπάς, Λ. Κυριαζής, Νταλάκας, Πανανδρέου, Γαλάνης, Λαγοπάτης, Κουμουνδούρος, Ε. Πατρίκιος, Φραγγεδάκης, Τσακόγιωργας, Σινάι

Στο δεύτερο ημίχρονο χρησιμοποιήθηκαν και οι Χαλκιάς, Χ. Κυριαζής, Πετράκης, Γ. Πατρίκιος, Ασημακόπουλος, Δελαπόρτας, Δ. Λαγοπάτης, Μπιλικαΐδης, Ίλι

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (Γιάννης Ντάκουρης): Λάππας, Δερμιτζάκης, Χριστόπουλος, Ξύδης, Πάλλας, Λιόσης, Ζαχαρίου, Ε. Βλαχάκης, Γ. Βλαχάκης, Τουφεξίδης, Κωνσταντινίδης

Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Στεργιώτης, Ιωαννίδης, Τσάκλας, Ζέππος, Βαζαίος, Μουρελάτος, Μουτίδης, Πατεράκης